Peki ama neden bizi tercih etmelisiniz?
Verdiğimiz teknik veriler ne anlama geliyor?

Printotype scara kol teknolojisi sayesinde boyut oranına göre en çok baskı alanına sahip 3D yazıcıdır. Kartezyen basım sistemi kullanmadığı için hareket ederken daha az mesafe kat etmesi gerekir ve bu sayede motorları çok daha az ses çıkarır.

Hızımız zaten piyasadaki en yüksek hızlardan biri, fakat altyapımız çok daha yüksek hızlara şimdiden hazır olduğu için yakın gelecekte yeni bir nozzle ürettiğimiz takdirde bunu kaullanabilir veya istediğiniz başka bir nozzle da takabilirsiniz.

20 mikrona kadar inebilen katman kalınlığımız ve X ile Y ekseninde ki 10 mikronluk step hareketlerimizle hassasiyet istediğinizde Printotype size asla yarı yolda bırakmaz.

Yakın zamanda Meta Industry’nin geliştirmekte olduğu pek çok eklenti ve modül piyasaya çıkacak. Printotype’a zaten sahip olan müşterilerimiz, Printotype aynı zamanda bir otomasyon robotu olduğu için aldıkları 3 boyutlu yazıcıları birer cnc/otomasyon robotuna dönüştürerek pek çok farklı fonksiyonu üstlenebilir hale getirebilecekler.

Filament kontrolü, otomatik tabla ayarı, ısıtmalı table, kamera, 7” dokunmatik renkli ekran, uzaktan Wi-Fi erişimi gibi pek çok özellik sayesinde Printotype size tam otomatik bir deneyim sunar.