İleri teknoloji yazılım ve malzeme kullanımı ile sınır tanımayan yenilikçi ürünleri, daha hızlı ve kaliteli üretebilmeniz için Printotype 3D yazıcılarını geliştirdik.
META INDUSTRY – PRINTOTYPE

Meta Industry 2019 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Yüksek teknolojiye yeni bir soluk olmak amacıyla kurulan şirket, sektöründeki hataları ve eksiklikleri doğru analiz ve bakış açısı ile onarır.
Şirketimizin ilk projesi olan Printotype, geleceğin tek üretim biçimi olmaya adaydır.
Printotype Scara teknolojisi ile rakiplerinden daha hızlı olan yepyeni tekniği ve 3D yazıcı teknolojisi ile daima rakiplerinin önünde olacaktır.
İleri teknoloji alanında yapacağımız tüm projelerimizde öncü olmak amacıyla geleceğe güvenle koşuyoruz.

Prototip, kalıp ve bitmiş üründe ezici rekabet avantajı elde etmek ister misiniz?

Ne üretmek isterseniz isteyin, tüm iş akışınızı bize bırakın.
Bütün yazıcılarımız ömür boyu müşteri desteği ile gelirler. Nerede olursanız olun, ihtiyaç duyduğunuz her an…
Geniş malzeme yelpazemizi kullanarak hızlı konsept modellerde ve son kullanım parçalarında en iyi sonuçları alın.
Her türlü filament ve nozzle ile kullanılabilen ve titizlikle test edilmiş malzeme profilleri kullanan bir yazılım ile birkaç tıklama içinde yazdırmaya başlayın.

Ürün Geliştirme
Profesyonel 3D baskı çözümleri ile kendiniz için hızlı prototipleme deneyimini yaşayın. Teslimat sürelerini azaltın ve maliyetleri düşürün.

Üretim Yardımları
3D üretimin fabrika, atölye ve ofis zeminlerine getirdiği kolaylığı ve verimliliği keşfedin. Daha yüksek hassasiyet seviyelerine ulaşırken kurulum zamanlarınızı yeniden planlayın ve hızlandırın.

Son Kullanım Parçaları
Hızlı üretimin ötesine geçin; prototip, yedek parça, ve hatta küçük seri üretim işlemleri için 3D üretim uygulamaları kullanın.
Göz alıcı 3D üretim modelleri ile müşterilerinizi şaşırtın. Veya isteğinize göre, hızlı ve zahmetsizce, toplu inşaat modelleri yapın ve çeşitli bina tasarım konseptlerinizi deneyin.

KİLOMETRETAŞLARI
META ENDÜSTRİSİ YAŞAMI VE GELİŞİMİ

Her açıdan düşünün, var olanı iyileştirmek ve geliştirmek için inceleyin.

Fikir Oluşumu
Araştırma

Çok çeşitli kaynakları inceleyin, aksi fikirleri olan kişileri dahi okuyun. Herhangi bir fikri başka alanarda nasıl kullanabileceğinize odaklanın.

Önce fonksiyonellik, sonra estetik.

Tasarım
İş Birliği

Fikirlerinizi hakikate dönüştürecek, gerçekçi, ağır eleştiriler yapabilecek kişilerle çalışın. Biz Türkiye’nin en iyisi olan NLSS Mühendislik’i tercih ettik.

Fikirleriniz olgunlaşıp ticarete dökebileceğiniz zaman başlama zamanıdır. Yıllarca planladığımız çalışmalarımızı 2019 yılında güçlü bir şekilde hayata geçirdik

Kuruluş
Gelişme

Ekibinizde ve çevrenizde sadece sizinle aynı fikirde olan kişilerle değil, aynı zamanda aykırı düşünceleri olanlarla da çalışın.